Meist

 

Lightmaker on Eesti ettevõte, mis alustas tööd 2015 aasta alguses. Selle taga on kaks TTÜ inseneri, kes mõlemad omavad pikaajalist töökogemust Eesti suurimas valgusreklaame valmistavas ettevõttes. Otsustasime alustada omal käel valgusreklaamide tootmist ja paigaldamist, et parandada selles valdkonnas teeninduse kvaliteeti ja mõelda välja töökindlamaid, soodsamaid ja kvaliteetsemaid tooteid. Meie lubadus ja südameasi on see, et valgusreklaami tootmine ja paigaldus saaks meid usaldava ettevõtte jaoks kiirelt ja õigeaegselt lahendatud, nii et tellija ei peaks selle juurde tagasi tulema ega lisaaega kulutama. Pakume teile väga head teenindust ja kvaliteetseimaid tooteid Eestis ning seda kõige parema hinnaga.

Tambet Tamme

Hariduselt olen mehaanikainsener ning lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli. Valgusreklaamide alal olen töötanud üle 5 aasta, millest enamus aja Eesti suurimas ja kaasaegsemas ettevõttes. Oma tööaja jooksul olen suhelnud otse klientidega, aidates neil leida sobivaid lahendusi, ja ka ise reklaame valmistanud. Naudin head teenindust ja seega on ka minu jaoks esmatähtis kliendi kuulamine, lubadustest kinnipidamine ja klientide eesmärkide täitmisele kaasaaitamine. Mulle meeldib luua kvaliteetseid tooteid, millega on rahul kõik osapooled.

Mihkel Joost

Valgusreklaamide alal olen töödanud üle 3 aasta, enne seda projekteerijana masinaehitus valdkonnas. Bakalauruse kraad Tallinna Tehnikaülikoolis tootearenduse erialal. Magistriõppes õpin TTÜ ja EKA ühisõppekavas “Disain ja Tootearendus”. Eelnev töökogemus on aidanud mul enda jaoks paika panna kvaliteedi ja teenuse standardid, mida soovin ise pakkuda. Soovin turulolevatest ettevõtetest eristuda parema teenuse ja meeldiva kogemuse poolest. Minu soov on tuua turule mitmekesisust ning uusimaid lahendusi valgusreklaamide valdkonnas.

Meeskond